Hizmetler ve Ürünler

Aksesuar İmalatı & Satışı

Firmamız, aksesuar üretiminde ana pazar olarak çanta ve tekstil/konfeksiyon sektörlerini seçmiş ve bu sektörlere yönelik geliştirdiği ürünlerle geniş bir ürün yelpazesine ulaşmıştır. Bu ana sektörlerin yanında kemer, mont, kaban, ceket, cüzdan, ayakkabı, terlik, bijuteri gibi saraciye/deri ve moda/giyim sektörlerinin alt kollarına ve de hediyelik eşya, promosyon, mobilya, dekorasyon, matbaa ve diğer aksesuar ihtiyacı olan sektörlere yönelik çözümler de sunmaktayız.

Ayrıca özel tasarım aksesuar talepleriniz, gelişmiş üretim organizasyonumuz vasıtasıyla, tasarımdan teslimata kadarki tüm aşamalarda dilediğiniz koşullarda üretilebilmektedir.

Ürünlerimizin büyük çoğunluğunu zamak, demir ya da pirinç gibi hammaddelerden oluşan metal aksesuarlar oluşturmakta ancak bunun yanında plastik, akrilik, ahşap, kumaş vb. bazlı pek çok çeşitli malzemelerden oluşan ürünleri de sunabilmekteyiz.


Başlıca Ürün Gruplarımız

Tokalar, Kilitler, Halkalar, Kancalar, Askılar, Saplar/Kulplar, Klipsler/Burslar, Kulpluklar, Fermuarlar, Elcikler, Kürsörler, Stoperler/Bağ Uçları, Püskül Aparatları/Kovanlar, Mıknatıslar, Zincirler, Eklemeler, Armalar, Rozetler, Süsler, Broşlar, Taşlılar, Sürgülü Tokalar, Makaralı Tokalar, Kapsüller/Kuşgözleri, Rivetler/Perçinler/Troklar, Çıt-çıtlar, Kabaralar, Köşeler, Kopçalar, Düğmeler, Etiketler, Anahtarlıklar.

Öne Çıkan Ürünler


Çanta Sapı ve Çanta KlipsiÇanta Sapı ve Klipsitrend ürün
Çanta AskısıÇanta Askısıtrend ürün
Fermuar ve ElcikFermuar ve Elcikçok satılan

Bilgilendirme

Ürün görsellerimizin eklenmesi için çalışmalarımız devam etmektedir.

Sosyal medya hesaplarımızdaki paylaşımlarımız ile öne çıkan/trend ürünlerimiz hakkında fikir edinebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımıza sayfanın alt kısmındaki bağlantılar ile ulaşabilirsiniz.

Eğer bir ürün hakkında bilgi almak isterseniz ürünün fotoğrafı ile birlikte iletişim formumuz ya da WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


Üretim Seçenekleri

Ürünlerimizi çok geniş bir çeşitlilikte sunabilmekteyiz. Aşağıda yer alan seçenekler ile ürünlerimizi talepleriniz doğrultusunda size özel olarak üretebilmekteyiz:

Hammadde Seçenekleri: Zamak (döküm), Pirinç, Demir (Sac ve Tel), Plastik, Akrilik ve Alüminyum

Kalitelendirme Seçenekleri: Vibrasyon, Santrifüj, Polisaj (Cila), Elektroforetik Vernikleme (Lak)

Kaplama Seçenekleri: Askı Kaplama, Dolap Kaplama, Metal Efekt, Elektrostatik Toz Boya

Kaplama Renkleri: Nikel, Free Nikel, Mat Nikel (saten), Siyah Nikel (füme), Mat Siyah Nikel, Antik Nikel, Fırçalı Nikel, Altın, Mat Altın, Sıcak Sarı, Soğuk Sarı, Kızıl Sarı, Antik Sarı, Mat Sarı, Rose, Gümüş, Antik Gümüş, Gümüş Oksit, Mat Gümüş, Oksit, Bakır, Antik Bakır, Bakır Oksit, Krom, Mat Krom, Fırçalı Krom, Nikel Krom, Parlak Kalay, Mat Kalay, Kalay Oksit, ve diğerleri…

Özelleştirme Seçenekleri: Boyama, Mine Dolgu, Sim Dolgu, Lazer İşleme – Lazer Yazı, Taş Yapıştırma (kristal cam, akrilik ve zirkon taşlar)