Послуги та продукти

Aksesuar İmalatı & Satışı

Наша компанія вибрала сумку і текстиль/швейна галузь як основний ринок у виробництві комплектуючих і досяг широкого асортименту продукції з її продуктами для цих секторів. На додаток до цих основних секторів, ми пропонуємо рішення для інших галузей саросети/шкіряного сектора, таких як пояси, гаманці, пальто, взуття, тапочки, а також для секторів, які потребують bijuteria, сувеніри, рекламні акції, друк і мармурові аксесуари.

Крім того, ваш спеціальний дизайн аксесуар вимоги можуть бути виготовлені в будь-яких умовах через нашу передові виробничої організації, на всіх етапах від дизайну до доставки.

 

Başlıca Ürün Gruplarımız

Пряжки, замки, застібки-блискавки, кільця, гачки, Ельки, ручки, вішалки/ручки, пальто, коміри, капсули, закінчення виноградника, заклепки, заклепки, гудзики, засувки, Мітки, магніти, брелоки.


Bilgilendirme

Наша робота продовжується, щоб додати наші зображення продукту.

Якщо ви хочете дізнатися про продукт, ви можете зв'язатися з нами з фотографією продукту через контактну форму або номер WhatsApp.


Üretim Seçenekleri

Ми можемо запропонувати нашу продукцію в широкому розмаїттям. З основними варіантами нижче, ми можемо спроектувати наш виробничий процес для вас конкретно:

Сировина варіанти: Zamak (лиття), латунь, залізо (лист і дріт), пластик і алюміній

Параметри відбору якості: вібрація, Центрифуги, полірування (полірування), лакування (лак)

Варіанти покриття: вішак для нанесення покриттів, облицювання шафи, металевий ефект, Електростатичний порошковий фарба

Покриття кольору: нікель, вільний нікель, матовий нікель (сатин), чорний нікель (копчений), Маточорний нікель, античний нікель, матовий нікель, золото, матовий золото, гарячий жовтий, холодний жовтий, червоний жовтий, античний жовтий, матовий жовтий, Підннявся, срібло, античний срібло, оксид срібла, матовий срібло, оксид, мідь, Антична мідь, оксид міді, хром, Матохром, матовий хром, нікель хром, яскравий Калай, матовий, олово, олово, оксид і Калтин, оксид, Енді, Ox.

Параметри налаштування: лазерна обробка-лазерний шрифт, Кам'яна паста (Кришталь і акрилові камені) чи потрібн